Hľadáte posilňovač imunitného systému? Vyberte si včeliu materskú kašičku!

Najlepšou prevenciou proti chorobám je detoxikácia

Tvorba chorôb v ľudskom tele je úzko spätá so stavom ľudského organizmu. To znamená, že ak vieme udržať náš organizmus v rovnováhe, o to ľahšie vieme predísť ochoreniam. No dnes, v 21. storočí je takmer nemožné vyvarovať sa jedovatým látkam z nášho blízkeho okolia a takisto sa vyhnúť chemickým látkam, ktoré prijímame denne vo forme potravín, ktoré sú väčšinou chemicky ošetrované. Množstvo takýchto látok a zlúčenín v našom tele môže viesť ku vážnym zdravotným problémom a preto je dôležité aby sme sa ich zbavili čím skôr. A práve pre tento účel je vhodná detoxikácia, po ktorej ostane naše telo čisté a odolné voči chorobám.

Včelia materská kašička a detoxikácia

Detoxikáciu ľudského organizmu je možné vykonať viacerými metódami. Jednou z nich je práve konzumácia včelej materskej kašičky. Vďaka jej bohatému zloženiu (bielkoviny tej najlepšej kvality, komplex vitamínov skupiny B, minerály, cukry, tuky a ešte mnoho vzácnych zložiek) je schopná regenerovať bunky ľudského organizmu, čím podporuje vyvážené a zdravé fungovanie ľudského tela. Tieto zložky nielen že vyživujú náš organizmus, ale ho aj posilňujú a podporujú správnu funkciu pečene, ktorá má dôležitú úlohu pri detoxikácii organizmu. Včelia materská kašička nie je liekom ale prírodnou látkou a práve preto sú jej zložky oveľa účinnejšie ako synteticky vyrobené vitamínové doplnky výživy. Je dôležité vedieť aj to, že po dlhoročných skúsenostiach s užívaním včelej materskej kašičky sa neprejavili žiadne vedľajšie účinky.

V momente keď začneme užívať včeliu materskú kašičku sa v našom tele spustí proces detoxikácie. Po pár dňoch užívania včelej materskej kašičky môže tento proces detoxikácie vyvolať hnačku, bolesť hlavy no napriek tomu ju neprestávajte užívať, pretože tieto účinky sú spôsobené samotnou detoxikáciou. Po prekonaní tejto fázy si už môžeme užívať jej priaznivé účinky, vďaka ktorým bude naše telo aj myseľ v rovnováhe.

Včelia materská kašička – revitalizácia imunitného systému

Včelia materská kašička je schopná pozitívne pôsobiť na viacero bodov imunitného systému a tým ovplyvňovať jeho funkciu. Vo všeobecnosti to znamená to, že pomáha imunitnému systému bojovať proti vírusom, baktériám, hubám a jedom. Taktiež podporuje funkciu bielych krviniek, ktoré sa zbavujú nebezpečných látok v našom organizme. Včelia materská kašička obsahuje aj zložky, ktoré priamo ničia baktérie. Na základe mnohých výskumov sa dokázalo, že jej zložky efektívne zastavujú rozmnožovanie herpesového vírusu a účinne ničí baktérie E. coli. Okrem toho sa dokázalo aj to, že ničí vírusy plesní a chrípky. Včelia materská kašička urýchľuje zotavovanie sa po rôznych chorobách.

Použitie

Pred samotným užívaním včelej materskej kašičky je dôležité, aby sme sa uistili či na ňu nie sme alergickí a preto by sme mali v prvých dňoch užívať iba menšie dávky. Pre osoby, ktoré majú problémy s krvným tlakom je nevyhnutné aby pred užívaním včelej materskej kašičky absolvovali konzultáciu s lekárom, pretože medzi jej účinky patrí aj zníženie krvného tlaku. Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte a kontaktujte nás.