Hlavná stránka


MEGAVÝPREDAJ – 50%-NÁ ZĽAVA

S jedným kliknutím (alebo viacerými kliknutiami podľa množstva) na produkt si ho vložíte priamo do nákupného košíka.

(2 x 100g)     3-mesačná kúra čerstvej včelej materskej kašičky

(3 x 60 kapsúl)    3-mesačná kúra kapsúl FERTILE na podporu plodnosti

Vítame Vás na našej webovej stránke s včelou materskou kašičkou!

Naším cieľom bolo zozbierať všetky potrebné informácie, ktoré Vám dopomôžu spoznať úžasnú čerstvú včeliu materskú kašičku a BEE WELL kapsule s lyofilizovanou včelou materskou kašičkou a prírodnými prídavnými látkami. 

Bee Well kapsuly včelej materskej kašičky – najmnohostrannejší poklad prírody, v praktickej práškovej forme, obohatený o nové hodnoty

Zoznámte sa s kapsulami včelej materskej kašičky Bee Well, ktoré dostanete len u nás!

Zaručene kontrolované kvalitné kapsuly Bee Well obsahujú zmrazením sušenú, iným slovom lyofilizovanú materskú kašičku a  jedinečným spôsobom aj pridávané ďalšie hodnotné prírodné zložky. Tento spôsob konzervovania dokonale zachová hodnotné vlastnosti čerstvej materskej kašičky, ktoré priaznivo pôsobia na imunitný systém, detoxikáciu organizmu, zvyšujú plodnosť, skrášľujú a vitalizujú.

Materská kašička produkovaná včelami je jednou z najdokonalejších, najmnohostrannejších látok v prírode. Je to zložitý biochemický systém, pravá superpotravina, skrýva sa v nej viac ako 150 biologicky aktívnych komponentov. Okrem iných je to doteraz známy najsilnejší zdroj vitamínu B6, ale obsahuje aj značné množstvo vitamínov A,C,D, E a H. Obsahuje ďalej množstvo látok, ktoré podporujú rast, hormóny alebo hormónom podobné látky, minerálne soli, stopové prvky, enzýmy a 8 druhov aminokyselín. Rad výskumov dokazuje, akými mnohorakými spôsobmi môže priaznivo pôsobiť na náš organizmus jej bohaté zloženie: podporuje imunitný systém, môže prispievať k zlepšeniu koncentrácie, spomaľovať starnutie, prispievať k rovnováhe hormonálneho systému, podporovať regeneráciu poranení.

Kapsula materskej kašičky Bee Well je taká jedinečná preto, lebo okrem lyofilizovanej materskej kašičky obsahuje aj ďalšie pridané hodnotné prírodné látky.

Z 5-tich druhov jedinečných kapsúl materskej kašičky si vyberte tú, ktorá sa Vám najviac hodí!

Bee Energy – Chceli by ste mať viac energie, lepšiu pamäť? Táto prášková kapsula je jedinou výnimkou a práve tým zvláštna, že obsahuje iba lyofilizovanú materskú kašičku. Môže nás ochrániť od škodlivých účinkov stresu, odporúča sa v prípade depresie, Alzheimerovej a Parkinsonovej choroby, sklerózy multiplex, ako aj na zlepšenie pamäte.
Oboznámim sa>>

Bee Immune – Chceli by ste podporiť svoj imunitný systém v období prechladnutí, chrípok? Bee Immune okrem práškovej materskej kašičky obsahuje pridanú acerolu (vitamín C v prírodnej forme) a viac druhov hodnotných vitamínov. Odporúčame ju v prvom rade ako prevenciu proti zápalom horných dýchacích ciest, na ľahšie prekonanie prechladnutí, chrípok a na zvýšenie detoxikácie organizmu.
Oboznámim sa>>

Bee Fertile – Radi by ste mali bábätko, ale počatie mešká? Túto kapsulu odporúčame na pomoc pri zvýšení plodnosti, na pomoc pri dozrievaní vajíčka (ovulácii) a počatí, na uľahčenie implantácie oplodneného vajíčka. Obsahuje aj Myo-inositol a D-chiro-inositol, preto sa osobitne odporúča v prípade PCOS (syndrómu polycystických vaječníkov), ktorý je považovaný za jeden z najčastejších príčin neplodnosti. Tieto zvláštne bioaktívne komponenty môžu pozitívne vplývať na zmenený metabolizmus sacharidov, ktorý súvisí so syndrómom, ďalej môžu zlepšiť citlivosť buniek na inzulín. Vďaka zložitému mechanizmu účinkovania sa môže znížiť aj riziko tvorby cýst na vaječníkoch.
Oboznámim sa>>

Bee Beauty – Túžite po krajšej pokožke, silnejších vlasoch? V tom Vám môže pomôcť kombinácia materskej kašičky, kolagénu a prírodných vitamínov. Kapsula popri materskej kašičke obsahuje k zdraviu pokožky a chrupaviek nevyhnutný kolagén typu 2 a všestranné vitamíny. Je ideálna na ošetrenie hocijakého typu pokožky, má hydratačné účinky, v niektorých prípadoch zmierňuje vrásky, môže prispieť k spomaleniu starnutia, vlasy robí krajšími a silnejšími
Oboznámim sa>>

Bee Vital – Obávate sa vzniku chorôb súvisiacich so stresom? Kapsula Bee Vital okrem materskej kašičky podporuje harmonickú funkciu imunitného a nervového systému, predchádzanie chorobám a pomáha v boji proti každodennému stresu vitamínmi s antioxidačným vplyvom a liečivými hubami.
Oboznámim sa>>

Praktické balenie, jednoduché skladovanie, príjemná chuť

Čistá materská kašička je pre náš organizmus najhodnotnejšia – ale jej skladovanie je problematické a jej chuť nie je veľmi príjemná. Prášková lyofilizovaná materská kašička, ktorú obsahujú kapsuly Bee Well, sa pripravuje odparovaním vody zmrazením, bez tepla a chemických látok. Prášok preto dokonale zachová obsah živín čerstvej materskej kašičky, ale v protiklade s ňou, sa dá skladovať bez stáleho chladenia, pri izbovej teplote. Takže si kapsuly môžete zobrať hocikam bez problémov so sebou, ich užívanie môžete zaradiť do svojho každodenného programu. Materskú kašičku v práškovej forme, uzavretú do kapsuly môžete aj preto ľahšie užívať, lebo necítite jej trochu štipľavú, pre mnohých nepríjemnú chuť.

Buďte aj Vy oveľa vyrovnanejší, kľudnejší, mladistvejší pomocou kapsúl materskej kašičky Bee Well!

V nasledujúcich bodov Vás oboznámime s podrobnejšími informáciami, ktoré sa týkajú včelej materskej kašičky v súvislosti:

podporu plodnosti
podporu imunitného systému
ako elixír pre seniorov
ako výživový doplnok pre športovcov
v prospech zdravia a krásy

Bohatý obsah včelej materskej kašičky a spoločný účinok jej rozmanitých zložiek má viacero pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Desaťročia výskumov, mnoho pokusov a skúsenosti ľudí dokazujú, že včelia materská kašička je jednou z najlepších prírodných produktov aké nám včely mohli dať a práve preto dnes môžeme povedať, že má nespočetne veľa blahodarných účinkov na zdravie človeka.

Cieľom nášho tímu je poskytnúť Vám včeliu materskú kašičku a apiterapické výrobky v najvyššej kvalite, za tú najvýhodnejšiu cenu a taktiež oboznámiť Vás s informáciami o pôvode, pozitívnych účinkoch a o dôvode, prečo sa včelia materská kašička považuje za jeden z najvzácnejších doplnkov výživy v 21. storočí.

Pokiaľ ste oboznámený so všetkými potrebnými informáciami o včelej materskej kašičke, pozrite si aktuálnu cenovú ponuku, ktorá sa nachádza v menu, v sekcii Kúpa materskej kašičky.

Aké sú účinky včelej materskej kašičky? Kedy sa odporúča užívať?

Najčastejšie použitie včelej materskej kašičky:

• prevencia proti chrípke a jej liečba
• je známa pre jej protizápalový a antibakteriálny účinok
• často ju používajú v maskách na tvár, pretože čistí póry pokožky
• poskytuje efektívne riešenie proti problémov obehovej sústavy
• oneskoruje starnutie
• pomáha pri liečbe Alzheimerovej choroby
• liečba astmy a chorôb dýchacej sústavy
• má pozitívny vplyv na liečbu chorôb zažívacej sústavy
• napomáha pri liečbe srdcovo cievnych ochorení
• môžu ju užívať aj diabetici, nakoľko znižuje hladinu cukru v krvi
• v prípade neplodnosti ju môžu užívať ženy i muži, pretože podporuje plodnosť
• u dojčiacich žien podporuje tvorbu mlieka
• pomáha riešiť problémy u detí s nespavosťou, nechuťou do jedla a oslabenou imunitou
• znižuje riziko srdcového záchvatu, reguluje krvný tlak
• znižuje bolesti kĺbov
• má detoxikačné účinky

…o ďalších priaznivých účinkoch včelej materskej kašičky sa môžete dočítať v kategórií: biologické účinky

Aké ochorenia lieči včelia materská kašička ?

Nevieme si ani predstaviť ako veľmi je pre naše telo dôležitá vyvážená strava, zdravý životný štýl a prevencia voči chorobám. Naše články o včelej materskej kašičke neprezentujú odborný názor farmaceutických spoločností a neslúžia ani ako návod na liečbu chorôb. Avšak pozitívne účinky včelej materskej kašičky, o ktorých sa v našich článkoch dočítate sú dokázané. V rámci homeopatie je včelia materská kašička považovaná za uznávaný doplnok výživy. Podľa našich vlastných skúseností a odozvy našich zákazníkov sa môže táto zložka pýšiť presvedčivými výsledkami.

Čistá včelia materská kašička ku zdravému životnému štýlu

Včelia materská kašička je celosvetovo známa pod menom „Royal Jelly“ ako jedlo kráľov. Vďaka jej blahodarným účinkom sa vo viacerých krajinách využíva na liečenie ako uznávaný liek. Včelia materská kašička je pomenovaná podľa potravy včelej kráľovnej- materskej kašičky. Materská kašička je rozhodujúcim faktorom pre počet včelích generácii a vek samotnej včelej kráľovnej, nakoľko sa ňou živý celý svoj život. Je všeobecne známe, že práve vďaka tomu sa dožíva dlhšie, je vzrastovo väčšia ako ostatné včely a zvláda stálu záťaž z reprodukcie nových potomkov. Viac podrobnejších informácií o včelej materskej kašičke sa môžete dočítať v menu, v sekcii „Encyklopédia materskej kašičky.

Ako vzniká včelia materská kašička?

Včelia materská kašička je lepkavá tekutina tvorená bielkovinovým koncentrátom, ktorú produkuje hltanová žľaza včiel robotníc. Včely robotnice kŕmia počas svojich prvých 3 dňoch života týmto kašovitým výlučkom z úst do úst larvy včiel a včeliu matku počas celého jej života. V prípade ľudského užívania včelej materskej kašičky, má tento produkt blahodarný účinok na imunitný systém, zvyšuje odolnosť organizmu a podporuje správnu funkciu ľudského organizmu. Mnoho ďalších informácii o jej pôvode sa môžete dočítať kliknutím na : „História materskej kašičky„.

Naša firma Vám ponúka 100% prírodnú včeliu materskú kašičku, ktorú včelári získavajú priamo z včelích úľov, čo znamená, že neobsahuje žiadne prídavné látky. Väčšie množstvo včelej materskej kašičky sú schopní získať len tí včelári, ktorí sa špecializujú na chov včelích matiek. Metóda týchto včelárov spočíva v tom, že včelie matky podnecujú na produkciu materskej kašičky a nie na tvorbu medu. O produkcii a získavaní včelej materskej kašičky sa môžete podrobnejšie dočítať v kategórii : „Produkcia a zber„.

Prečo je včelia materská kašička taká vzácna?

Jej zloženie je výlučne prírodné, čo znamená, že obsahuje zložky, ktoré sa v prírode vyskytujú len zriedkavo. Tieto zložky dokáže náš organizmus využiť bez tvorby toxínov, čo znamená, že všetky zložky majú priaznivý účinok. V našej encyklopédii sa dozviete aj ďalšie informácie o včelej materskej kašičke a to : jej pôvod, zloženie, získavanie, skladovanie a podľa doterajších skúseností aj informácie o jej použití.

Prečo sa oplatí vybrať si nás?

Kapsuly Bee Well sa dajú kúpiť výlučne u nás.
Objednané výrobky Bee Well dodáme do 24 hodín na celom území Slovenska.

Sme Vám k dispozícii 24 hodinovou telefonickou zákazníckou službou, ak máte hocijakú otázku v súvislosti s kapsulami materskej kašičky, s radosťou Vám na ne odpovieme.
.
Ak sa balík stratil, nedošiel na miesto určenia, bez otázok Vám pošleme ďalší.

Každému prajeme veľa zdravia a dlhý život bez chorôb!

Tím obchodu včelej materskej kašičky – Tessa Live s.r.o.