Elixír pre seniorov

Včelia materská kašička je látka, ktorej väčšinu zložiek sa podarilo identifikovať počas minulých desaťročí, no ešte stále obsahuje aj také zložky, ktoré sú doposiaľ neznáme. Čo o nej vieme je, že obsahuje množstvo kvalitných bielkovín, vitamínov (medzi nimi všetky druhy vitamínov skupiny B) a minerálov. Tým, že je včelia materská kašička zdrojom potravy včelej matky a včelích lariev, jej bohaté zloženie podporuje vitalitu, energiu, silu, zvyšuje plodnosť a predlžuje dĺžku života. Navyše nie je liekom, takže nevyvoláva žiadne vedľajšie účinky a pomáha celému organizmu aby bolo jeho fungovanie zdravé a správne.

Včelia materská kašička a obnovovanie buniek

Často sa stretávame s takými chorobami, ktoré sa plynutím veku vyskytujú častejšie a častejšie . Vďaka jedinečnému zloženiu včelej materskej kašičky má priaznivý účinok v boji proti takýmto chorobám. Tým, že jej aktívne zložky regenerujú bunky v ľudskom tele, je schopná spomaliť proces starnutia a taktiež zastaviť šírenie rôznych chorôb. Vďaka jej bohatému obsahu živín je určená pre každého: pri dlhodobom pociťovaní únavy, zoslabnutosti a aj pri zotavovaní po chorobách.

Kyselina pantothenová proti bolesti a stresu

Vďaka tomu, že včelia materská kašička obsahuje kyselinu pantothenovú (vitamín B5), má protizápalový účinok a podporuje činnosť nadobličiek, je schopná spomaľovať proces starnutia. Aj vďaka tomu dosahuje výborné výsledky pri liečbe rôznych zápalov kĺbov. Kyselina pantothenová, ktorá sa nachádza vo včelej materskej kašičke je schopná účinkovať oveľa efektívnejšie ako synteticky vytvorená a to aj napriek tomu, že jej obsah vo včelej materskej kašičke je veľmi malý. Medzi jej blahodarné účinky patrí aj pozitívny vplyv na nervovú sústavu, vďaka čomu pomáha zachovať si dobrú pamäť.

Včelia materská kašička je tak isto účinná aj pri iných problémoch nervovej sústavy, ako napríklad pri liečbe Alzheimerovej a Parkinsonovej choroby. Jej účinky sa osvedčili aj pri potláčaní príznakov depresie a pri pocitoch úzkosti. Má dobrý vplyv aj na ľudí s poruchami spánku. Včelia materská kašička je schopná zásobiť organizmus starších ľudí s takými živinami, vďaka ktorým zabráni tvorbe chorôb typických pre starší vek.

Ako sa oplatí dávkovať včelia materská kašička?

Je dôležité poznamenať, že podľa najnovších výskumov má najefektívnejší účinok ak z nej užívame 1 – 5g denne. Odporúčame ju užívať v kúrach. Každá choroba vyžaduje odlišné dávkovanie a tým pádom aj inú kúru.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom dávkovania včelej materskej kašičky, kliknite na „použitie a dávkovanie včelej materskej kašičky“ na hlavnej stránke alebo nás kontaktujte na nasledovnej e-mailovej adrese: info@vceliamaterskakasicka.sk